Puntor ne Auto Larje

One Car Wash
E skaduar

Puntor ne Auto Larjen ONE.

Auto Larja gjindet ne Pejton afer Raiffeisen Bankes dhe ne po kerkojme puntor qe te punojne ndrrimin e masdites.

Orari i punes eshte : E Hene - E shtune - 18:00 - 22:00, E Diele Pushim.

Per me shume informacione kontaktoni ne numrin +38346131378 ne Viber ose Whatsapp po ashtu dhe thirrje.

Shpallja ka skaduar
adform-pixel