Agjent dhe Team Leader

CH-N
E skaduar

Kerkohet Agjent dhe Team Leader per Anglisht , Spanjisht , Italisht , Gjermanisht

Kriteret e punes :

 • Preferohen agjent me eksperience te meparshme
 • Niveli i gjuhes mbi mesatar
 • Te njohin objektiktivat e punes
 • Te jene korrekte
   

Ofrojme :

 • Ambient Komod dhe miqesor
 • Staf profesionist
 • Orari punes : Nga e hena - te premte 10:00 - 19:00 dhe 16:00-1:00 ( fundjava pushim )
 • Paga 1000 euro +
   

Adresa tek Ambasada Polake
Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit , ne WhatsApp : 0683284322

Shpallja ka skaduar