Call Agents - Remote

Puno nga shtepia pa prishur rehatine!

 

Nese je duke mendu qe situaten ta kthehesh ne favorin tend dhe te kesh nje pune nga shtepia, ateher ne jemi zgjedhja per ty J

 

Per te permbushur kerkesat e klienteve tane ne jemi duke kerkuar:

-Agjent ne gjuhen Gjermane dhe Angleze,

 

Ne ofrojme:

Suportin, trajnimet profesionale, kurse ambientin e punes e rregulloni ju per qefi ne komfortin e shtepise tuaj J

 

Kualifikimet/Kërkesat:

• Njohje te Gjuhes Germane/Angleze,

• Shkathesi komunikimi

• Eksperienca ne shitje perben avantazh

• Fleksibilitet dhe pune ne grup

• Energjetik dhe I motivuar

 

Apliko duke dërguar Cv në email workathome.cv@gmail.com

Shpallja ka skaduar
adform-pixel