Estetikë-Kozmetikë

EsteMed BEAUTY CENTER

Kërkojme punetore (femer):

Te punoj ne dyqanin tone kozmetik I cili gjendet ne - Ring Mall, Ferizaj.

Kushtet e punesimit:

Te kete njohuri rreth kozmetikes dhe kujdesit personal

Te kete pervoje pune

Te kete aftesi te mira komunikuese me kliente dhe aftesine shitje

 

Te interesuarat te dergojne CV-ne duke I bashkangjitur njefotografi , ne e-mail tone :

estemedgrup@gmail.com

ADRESA: Gjendemi në Ring Mall, Ferizaj.

 

Shpallja ka skaduar
adform-pixel