Hairsylist

Adopt039
E skaduar

Avalon Hair,

Shpalle konkures per 3 hairstylist, femra ose mashkuj me pervoj pune dhe ambicje te medha.

Te gjithe te interesuarat / it te lajmrohen ne 045 550 111 ose 049 100 107 per te caktuar intervisten fillestare.

Intervistat do te mbahen Hene deri Shtune nga ora 18:00!

Cakto intervisten dhe behu pjese e Avlaon Hair Studio.

Me respekt,
Avalon Hair

Shpallja ka skaduar
adform-pixel