Kamariere

Dream Caffe
20 ditë të mbetura

Dream caffe bar Kerkon Punetore/kamariere
Orari dhe rroga sipas marrveshjes 
Kontakt ne viber +383 43807805
Gjendemi ne Prishtine te shkolla Elena Gjika perball Emona Center

Apliko për këtë pozitë
adform-pixel