Punetore per shtepi

Pune private
E skaduar

Kerkohet nje puntore per shtepi per perkujdesje te moshuares, 
pune te perditshme ne shtepi (pergatitja e bukes, pastrim, mirmbajte etj.)
E moshuara posedon shendet te mire,
Pushim 2 dit ne cdo 2 jave (varesisht edhe me marreveshje)
Pune ndodhet ne Presheve
Rroga 400 Euro
Banimi, ushqimi jane falas dhe te siguruara
Ju lutem te kontaktojn vetem te interesuarit serioz qe mendojn te punojne ne presheve nr. +41 76 423 21 66 (whatsapp viber)
 

Shpallja ka skaduar
adform-pixel