Puntore për thonjë dhe depilim

Salloni Arta
11 ditë të mbetura

Salloni Estetikes Arta me lokacion ne Rr.Gqzmend Zajmi pn ne Bregun e Diellit ne Prishtine, kerkon 2 puntore- nje ne lamin e rregullimit te thonjeve dhe nje ne lamin e depilimit. Paga konkuruese ne nje ambient te ngrohte dhe shume mikeprites.

Te interesuaret te lajmerohen ne nr te tel 049353929 ose te na shkruajn viber, whatsapp ose insta salloni_arta 

ju mirepresim !!

Apliko për këtë pozitë
adform-pixel