Shankist/e

green&protein
13 ditë të mbetura

Pershendetje

Kerkojme shankist/e per pergaditjen e pijeve dhe produkteve tjera nga frutat e fresketa.

Paga eshte e kenaqshme dhe me orar te plote, paradite 07:00-15:00 dhe pasdite 15:00-22:00. E diela pushim.

Te interesuar te dergojne CV ne HR@greenandprotein.com

Falemnderit

Apliko për këtë pozitë
adform-pixel