Shitese dhe Mirembajtese te Dyqanit

Kerkojm shitese dhe mirembajtese te dyqanit me gjysem orare 4-5ore ne dite dhe dy dite pushime gjate javes, kushtet jane te volitshme dhe rroge dinjitoze, preferohen Studentet. Preferohet qe kandidati te kete njohuri te gjuhes Angleze. 

Gjindemi ne Arberi(Dragodan) perball Melodia PX.

 

Te interesuarit te kontaktojne ne 044415943 nga ora 10:00 deri ne ora 19:00.

Shpallja ka skaduar
adform-pixel